top of page

ERP

Danışmanlık

Nasıl Fayda Sağlarız?

İşletme büyüklüğünüz ve ihtiyaçlarınız için doğru ERP'yi seçin:

Bir ERP ararken, düşünmeniz gereken birçok değişken vardır: Fiyat, işletme ihtiyaçları, sürdürülebilirlik, ölçeklenebilirlik, sağlam yetenekler, öğrenme eğrisi, kullanıcı dostu panolar, eğitim kaynakları ve liste devam eder . Arka ofisinizi ve operasyonel süreçlerinizi modernleştirmek istediğinize karar verdiniz, şimdi bir sonraki adıma geçmenin zamanı geldi. 

Hangi ERP'nin işletme büyüklüğünüze ve gereksinimlerinize en uygun olduğunu bulmanıza yardım edelim. Perakende mağazacılık, genel müdürlük ve üretim gibi departmanlar için  iş sistemleri stratejisinin geliştirilmesinde ve kurumsal uygulamaların seçilmesinde ve uygulanmasında uygulamaları takip eden ve kapsamlı bir çerçeveyi takip eden sistematik bir ERP değerlendirme ve seçme yaklaşımımız var.

ERP, bir kuruluşun işi kontrol etmek ve arka ofis işlevlerini otomatikleştirmek için bir entegre uygulamalar sistemi kullanmasına izin veren bir iş süreci yönetimi yazılımıdır. ERP yazılımı, ürün planlama, geliştirme, üretim süreçleri, satış ve pazarlama dahil olmak üzere bir işlemin tüm disiplinlerini birleştirir.

ERP ile ilerlemek stratejik bir iş kararıdır ve doğru ERP seçimi ilk adımdır. ERP değerlendirmesi ve seçimi bir kuruluş için maliyetli ve kritiktir. Doğru bir ERP çözümüne ulaşmadan önce göz önünde bulundurulması gereken çok sayıda parametre gerektirir.

ERP hizmetlerimiz ve size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

ERP Danışmanlığı sağlayabileceğimiz alanlar:

bottom of page