top of page

Yönetim

Danışmanlığı

bütçe-1.jpg

Bütçe Yönetimi

Retail Three Danışmanlık inovatif bütçe yönetimi metodu ile strateji, marka, satış ve ürün yönetimi ile entegre, güvenilir ve esnek bütçeleme süreçlerinin öğretilmesi, hazırlanması, sürdürülebilirliği ve geliştirilmesinde destek vermektedir.

marka-1.jpg

Markalaşma

Odak noktamız her zaman insanları markalarla anlamlı yollarla birbirine bağlamanın tasarımının gücüne odaklanmak. Aynı zamanda, müşterilerimiz için yatırım getirisini büyüten her projenin arkasındaki stratejik düşünce ve uzmanlıktır.

Pazar araştırması

Fiyatlandırma ve Karlılık

Firmalar için maliyetleri analiz etmek, performansa en çok etkisi olan maliyet bileşenlerini saptamak ve gerekli aksiyonları alabilmek önemlidir. Bunun için ürün portföyünü inceleyerek hızlı ve doğru sonuçlar için detaylı seviyede bilgiye ihtiyaçları vardır.

İzleme Odası

Departman Kurulumları

Karlılığını arttıran ve büyüme ivmesi hız kazanan işletmeler giderek plansız ve hazırlıksız büyüme nedeniyle hantallaşmaya başlar. Retail Three Danışmanlık bu bürokratik işlevsizliğin önüne geçmek için doğru zamanda, doğru departmanları kurmak ve firmaya entegre etmek için kurumunuza yardımcı olur.

KPI.jpg

KPI Yönetimi ve Geliştirme

Anahtar Performans Göstergeleri (KPI), amaçlanan bir sonuca doğru ilerlemenin kritik göstergeleridir. KPI'lar stratejik ve operasyonel iyileştirme için odak sağlar, karar vermek için analitik bir temel oluşturur ve en önemli olana odaklanmaya yardımcı olur.

ürün-yönetimi.jpg

Ürün Yönetimi

Ürün yönetimi ekiplerinin bilgisine ve verilere dayalı yaklaşımımız, ürün yönetimi işlevinizi doğru bir şekilde değerlendirmemizi ve geliştirmemizi sağlar. En önemlisi şirketinizin müşteri odaklı ürünleri pazara daha hızlı getirmesine yardımcı olabilir.

prosedür.jpg

Firma Prosedür Süreci

Prosedürler herhangi bir işletmenin temelidir. Prosedürler yalnızca çalışanlarınıza  bir taslak oluşturmak için yararlı değil, aynı zamanda bir işveren olarak, uymanız gereken bazı yasal yükümlülüklerinizi de bilmenizi sağlar.

Sözleşme Kağıt İmzalama

Wrap Sertifikasyon Süreci

WRAP, dünya çapında kanuni, insancıl ve etik üretimi teşvik etmeye ve belgelendirmeye odaklanmış, kar amacı gütmeyen bağımsız bir kuruluştur. WRAP, özellikle ayakkabı, hazır giyim ve aksesuar gibi dikimi yapılmış ürünlerin üretici kuruluşları için dünya genelinde var olan en büyük sertifikasyon programıdır.

innovasyon-3.jpg

İnovasyon

Bulut tabanlı çözümler, büyük veri ve mobil teknoloji artan bir şekilde birbirine bağlı dünyamızı domine ediyor. Kuruluşunuzun bu küresel eğilimlere uyum sağlamasına ve büyümesine yardımcı olabiliriz. 

franchising.jpg

Franchising

Retail Three Danışmanlık işletmenizin franchise verebilir standartlara gelip gelmediğini öğrenmek veya başka bir markanın franchise alınabilirliğini denetmek için size yardımcı olabilir ve daha sonra altyapınızı geliştirmek için size destek olabilir.

Koridorda yürürken iş kadınları

Firma Görev Tanımları

Her bir çalışanın rolünü, sorumluluklarını ve başarı ölçütlerini dikkatlice tanımlamak ekipte ve tüm şirket performansında başarıyı arttırmaktadır. Kurumunuza çalışanlarına özel görev tanımları hazırlarız.

bottom of page