top of page

Dijital

Danışmanlık

Web Grafik

Web Tasarım

Web tasarımı, bir ekrandaki güzel görüntülerden daha fazlasıdır ve iyi tasarlanmış bir web sitesi her firma için temel bir ihtiyaçtır çünkü şirketinizi veya işinizi temsil eder. Firmanıza özel web tasarımları hazırlıyor ve sonra sitenizi yönetmenize yardımcı oluyoruz. 

sem.png

Sem Yönetimi

Arama Motoru Pazarlaması SEM, öncelikle ücretli reklam yoluyla web sitelerinin arama motoru sonuç sayfalarındaki (SERP'ler) görünürlüğünü artırarak tanıtımını içeren bir İnternet Pazarlama biçimidir. 

google-adwords.jpg

Google Adwords (PPC) Yön.

PPC Yönetimi hizmetimiz hızlı bir şekilde yeni müşteriler edinmenize yardımcı olur. PPC Yönetimi, işinizin arama motorları aracılığıyla reklamını yapma sürecidir. Kullanıcılar Google 'da sizinki gibi bir ürün veya hizmeti aradığında, işletmenizin en üstte görünmesine yardımcı oluruz.

google-my-business-2.png

Google İşletmem Yönetimi

Google İşletmem, işletmelerin kendilerini, konumlarını, hizmet ve ürünlerini arama sorguları için içeriğini, örneğin [yakınımdaki market] gibi tanıtmak için kullanabilecekleri bir araçtır. Hesabınızı yönetmek ve işletmek için size yardımcı oluruz.

e-commerce.jpg

E-Ticaret Web Sitesi

Alışveriş tercihleri gelişiyor ve E-ticaret platformunuzun yetişmesi gerekiyor. E-Ticaret web siteniz ile unutulmaz olmanızı, tüm online alışveriş deneyimlerinizin harika görünmesini ve mümkün olan her ortam ve cihazda mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlayalım.

Strategic-SEO-campain101.jpg

Seo Yönetimi

SEO hizmetlerimiz, web sitenizin çevrimiçi olarak bulunmasını kolaylaştıran, ölçülebilir eylemleri bulmasını sağlar. Web sitenizin ilgi çekici arama içeriği ve ustalıkla hazırlanmış stratejilerle aramaların en üst sıralarına çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Ürün Markalaması

Marka ve Logo Tasarım

Strateji çalışmalarımıza dayanarak, her dijital ve fiziksel etkileşim noktasını ve bir marka ile etkileşimini kapsayabilecek farklı marka deneyimleri yaratıyoruz. Katkılarımız markayı değişen bir dünyada tutar, markayı rakiplerden ayırır ve markanın uzun vadeli sermayesini oluşturur.

Canavar Kupa

Marka Kurulumu

Odak noktamız her zaman insanları markalarla anlamlı yollarla birbirine bağlamanın tasarımının gücüne odaklanmak. Aynı zamanda, müşterilerimiz için yatırım getirisini büyüten her projenin arkasındaki stratejik düşünce ve uzmanlıktır.

SEO-toronto-500.png

Mobil Web Sitesi

Web'in geleceği mobildir. Tüketicilerin mobil cihazlarda harcadığı zaman 2018'den itibaren günde 3 saatin üzerine çıkmıştır. İşletmenize daha fazla potansiyel müşterinin ulaşmasını sağlayın ve özel mobil uyumlu bir web sitesi ile tıklamaları ve ziyaretleri  satışlara dönüştürün! 

analytics.jpg

Google Analytics

Veriler, 21. yüzyılın yeni kaynağıdır - sizin ve işiniz için işe yarayan bir Google Analytics stratejisi sunarak çevrimiçi ortamda başarılı olmanıza yardımcı olmamıza izin verir. Verilerinizi raporlayarak daha bilinçli kararlar almanızı ve hedeflerinizi daha iyi izlemenizi sağlarız.

banner_img_4.png

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya stratejisi, içerik üretimi, topluluk yönetimi, ücretli sosyal reklamcılık, etkileyici pazarlama ve daha pek çok konuda sonuç odaklı hizmetler kullanarak markalara sosyal medya pazarlama stratejilerinin farklı yönlerinde yardımcı oluyoruz.

fotoğraf çekimi

Ürün Katalog Çekimleri

Müşterilerimize üstün ve uygun fiyatlı ürün fotoğrafçılığı sağlamayı amaçlıyoruz. İster bir startup firma ​​olun, ister dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olun, ürün fotoğrafçılığı hizmetlerimizle işinizin iyi görünmesini sağlamaya çalışıyoruz.

bottom of page