top of page

Perakende

Danışmanlık

Başlangıç ​​Geliştirme Ekibi

Startups - Yeni Marka

Bir işe başlamak inanılmaz bir yolculuğun başlangıcıdır! Planlama ve zaman gerektirir. Azim gerektirir ve çok zaman alır. Ancak başarılı bir iş yapmak, çok faydalıdır. Zaman ve kurum içi yetenekler genellikle yeni başlayanlar ve küçük işletmelerde çok önemlidir. Çok ihtiyaç duyulan yetenekleri sağlıyoruz.

Mağaza Sayaç

Mağazacılık Ekip Seçimi

İster merkez ofisi ister mağaza merkezli bir ekip üyesi arıyor olsanız da, mağaza yönetiminden satışa, ürün yönetiminden e-ticaret yöneticisine kadar her perakende pozisyonu için doğru ekibi oluşturmanıza işe alım profesyoneli çözüm ortağımız ik firmaları yardımı ile destek oluyoruz.

Pazar araştırması

Rakip Analizi

Pazar ve rekabet analizi, pazardaki müşterilerin ve rakiplerin özellikleri ve dinamikleri hakkında derin ve kapsamlı bir anlayış sağlamak için gerçek dünya verilerinin toplanması, analizi ve yorumlanmasıdır. Rakip Analizi hizmetimiz müşterilerimize rakiplerine detaylı bakma imkanı sunar.

Pazar araştırması

Fiyatlandırma ve Karlılık

Firmalar için maliyetleri analiz etmek, performansa en çok etkisi olan maliyet bileşenlerini saptamak ve gerekli aksiyonları alabilmek önemlidir. Bunun için ürün portföyünü inceleyerek hızlı ve doğru sonuçlar için detaylı seviyede bilgiye ihtiyaçları vardır.

Yasal Araştırma ve Yazma

Mağazalar Denetim

Mağazacılıkta denetim, şirket mağazalarının genel müdürlük tarafından belirlenen kurumsal yapıya ve yasal süreçlere uygunluğunun periyodik aralıklarla incelenmesidir. Bu denetimlerin amacı bilinmeyen eksikleri tespit ederek erkenden önlem almaktır.

franchising.jpg

Kategori Yönetimi

Kategori yönetimi, perakende dünyasında yaygın bir terimdir. Bu teknik perakende mağazalar tarafından yalnızca bir mağaza ortamındaki ürün gruplarını yönetmek için değil, aynı zamanda şirketlerin daha verimli bir şekilde satın almaları ve tedarik sırasında önemli miktarda para biriktirmeleri için bir yol olarak kullanılabilir.

Sözleşme Kağıt İmzalama

Retail Buying

Retail Three Danışmanlık olarak marka stratejisi, satın alma, satış ve satınalma tahminleri, kategori ve sku planlaması , stok analizi, fiyatlandırma , kampanya stratejileri, teslimat ve müşteri hizmetleri önermelerine odaklanarak satış ve karlılığı artırmak için net ve özlü satın alma stratejileri sağlarız.

KPI.jpg

KPI ve Perakende Analitiği

Anahtar Performans Göstergeleri (KPI), amaçlanan bir sonuca doğru ilerlemenin kritik göstergeleridir. KPI'lar stratejik ve operasyonel iyileştirme için odak sağlar, karar vermek için analitik bir temel oluşturur ve en önemli olana odaklanmaya yardımcı olur.

retail-store.jpg

Perakende Mağaza Açmak

Perakende bir mağaza açmak sadece kapıları satışa açmaktan ibaret değildir. Dijitalleşmenin hayatımıza girmesi ve giderek büyümesi, yeni ortaya çıkan alternatif iş modelleri ve tüketici trendlerini değişen koşullara ekleyince ve sürdürülebilir, kârlı büyüme daha da zorlaşmaktadır.

Öz Ödeme

Mağaza ERP Yönetimi

Tüm perakende işinizi yürütmek için çok yönlü, çok kanallı perakende çözümler oluşturmak ve sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Retail Three Danışmanlık, Microsoft Dynamics 365, SAP ve çeşitli ERP yazılımlarına dayalı teknolojiyi kullanarak kuruluşlara dijital dönüşüm konusunda yardımcı olmaktadır. 

Alışveriş

Gizli Müşteri

Gizli Müşteri, politikalarınızı müşterilerinizin bakış açısından bağımsız ve objektif bir şekilde kontrol etmenizi sağlar, uygulama açısından güçlü ve zayıf yönlerini belirler ve böylece size bir kalite yönetim aracı sunar. 

Hediye Bow

Kampanya Yönetimi

Bugünün perakendecisinin ihtiyaç duyduğu şey, kanallar arası bir kampanya yönetimi çözümüdür. Her müşterinin kullandığı ve kendisine anlamlı bilgiler sağlayan çeşitli kanallardan ve temas noktalarından müşteri verilerini işleyecek bir şey. 

marka-1.jpg

Marka Yönetimi

Odak noktamız her zaman insanları markalarla anlamlı yollarla birbirine bağlamanın tasarımının gücüne odaklanmak. Aynı zamanda, müşterilerimiz için yatırım getirisini büyüten her projenin arkasındaki stratejik düşünce ve uzmanlıktır.

Data

Stok Yönetimi

Retail Three Danışmanlık stok yönetimi danışmanlığı, kritik bulguları gözden geçirme ve inceleme süreçlerinin ardından üst yönetime ayrıntılı bir sunumla sonuçlanır. Bulgular gözden geçirildikten sonra, stok maliyetinin düşürülmesi veya yok satışa neden olan ürün kategorileri (SKU) için stratejiler belirlenmesi ve özel iyileştirmeler yapmanıza yardımcı olabilir.

Numaraları analiz

Bütçe ve Forecasting

Retail Three Danışmanlık inovatif bütçe yönetimi metodu ile strateji, marka, satış ve ürün yönetimi ile entegre, güvenilir ve esnek bütçeleme süreçlerinin öğretilmesi, hazırlanması, sürdürülebilirliği ve geliştirilmesinde destek vermektedir.

Çocuk Giyim Mağazası'nın İç

Mağaza Tasarım & Mimarisi

Markanızı yansıtan bir perakende mağazası oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız. İş ortaklarımız yurtiçi ve yurtdışındaki hazır giyim ve diğer perakendeciler, restoranlar, spa merkezleri ve tıbbi klinikler gibi çeşitli müşterilerimiz için benzersiz ve ilgi çekici konseptler geliştirmektedir.

franchising.jpg

Franchising

Retail Three Danışmanlık işletmenizin franchise verebilir standartlara gelip gelmediğini öğrenmek veya başka bir markanın franchise alınabilirliğini denetmek için size yardımcı olabilir ve daha sonra altyapınızı geliştirmek için size destek olabilir.

Evcil Hayvan Malzemeleri

Mağaza Satış Alanı Yön.

Mağaza Alan Yönetimi, bugünün perakende yöneticilerinin karşılaştığı en önemli zorluklardan biridir.  İster inanın ister inanmayın, belirli bir ürünü sergileme şekliniz müşterilerinizi çekebilir veya itebilir. Satış ve kar artışı sağlamak kullanılan alan miktarına bağlı olduğundan, mağaza alan yönetimi perakendede çok önemlidir.

askıları ile Kadın

Satış Yönetimi

Perakende sektörü muazzam bir değişim geçiriyor. Perakendecilerin rollerini ve değer önerilerini nesnel olarak değerlendirmeleri iyileştirmeler yapmaları ve doğru satış stratejilerine öncelik vermeleri gereken bir zamandır.

ürün-yönetimi.jpg

Ürün Yönetimi

Ürün yönetimi ekiplerinin bilgisine ve verilere dayalı yaklaşımımız, ürün yönetimi işlevinizi doğru bir şekilde değerlendirmemizi ve geliştirmemizi sağlar. En önemlisi şirketinizin müşteri odaklı ürünleri pazara daha hızlı getirmesine yardımcı olabilir.

Sözleşme Kağıt İmzalama

Retail Merchandising

Marka ve Pazarlama önemlidir, ancak Merchandising'i kaçırıyorsanız, kritik bir alanını kaçırıyorsunuzdur. Büyük markalar ve perakendeciler merchandising bölümleri tarafından yönlendirilmektedir. Merchandising bölümü, pazarlama, tasarım, stok, ürün geliştirme ve üretim gibi tüm departmanlar arasında bir köprü görevi gören ürün temelli işlerin özüdür.​

Koridorda yürürken iş kadınları

Raporlama

Perakende performansınızı anlamanıza ve geliştirmenize yardım ediyoruz. Raporlama tekniklerimizin sağladığı veriler ile ekiplerinizin ve üst yönetimin gerekli aksiyon planlarını erkenden almalarını sağlıyoruz.

bottom of page