top of page

Firma

RETAIL THREE

PERAKENDE EĞİTİM VE DANIŞMANLIK FİRMASIDIR.

Biz Kimiz

Retail Three Danışmanlık 2016 yılında İstanbul'da kurulmuş olan cesur düşünmenin, insanlara ilham vermenin ve sonuçlara duyulan tutkunun olağanüstü bir etki için bir araya geldiği, eğitim, bilişim ve yönetim danışmanlığı şirketlerinden biridir.

Gelişen ve değişen küresel ekonomik düzenle birlikte firmamızda ulusal ve uluslararası çözüm ortaklıklarını ve iş birlikteliklerini genişleterek 2018 yılında Hollanda & Türkiye Ticaret Odası Derneği ile Partnerlik anlaşması imzalamıştır. 

Firmamız özellikle yabancı sermayeyi ülkemize çekmeyi hedefleyerek yatırımların arttırılmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Ekibimizle Tanışın

Murat_Topal_Photo.jpg

Murat Topal

-

Kurucu

  • Murat Topal Linkedin

Murat Topal, 1980 doğumludur. İstek Vakfı Belde Lisesinin ardından Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Profesyonel iş yaşamına 2006 yılında perakende sektöründe başlamıştır.

Sırasıyla LC Waikiki, Koton, Stefanel, Saide Tekstil (Tresera), Balonevi firmalarında çalışmıştır.

2016 yılında Retail Three Danışmanlığı kurmuş halen ulusal ve uluslararası firmalara eğitim, bilişim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

EsraErcel.jpg

Esra Erçel

-

Görsel Grup Direktörü

  • Esra Erçel Linkedin

Etiler Lisesi'nin ardından, MSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi'nde öğrenim gördü.

 

İş hayatına reklam ajanslarında çalışarak başladı. Anima Ajans, Pars McCann Reklam Ajansı, Rota Reklamcılık, Evecan&Evecan Reklam Ajansı, Era Ajans, Statü Reklam Hizmetleri, Tüm Cevaplar Reklam ve Danışmanlık'ın kuruluşunu gerçekleştirdi.

2002'den itibaren serbest olarak çalışmalarına devam etti. Daha sonra kurumsal firmalarda çalıştı. Berko İlaç , The Marmara Hotels, Balonevi firmalarında çalıştı. Son olarak Parti Atolyesi’ni kurdu.

2018 yılından bu yana Görsel Grup Direktörü olarak hizmet vermektedir.

Avukat_Fahrettin_Erdem_Yıldızeli.jpeg

Erdem Yıldızeli

-

Hukuk Direktörü

  • Fahrettin Erdem Yıldızeli

Fahrettin Erdem Yıldızeli, 1981 doğumludur. Hukuk eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2006 yılından bu yana İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır.

2011 yılından bu yana serbest avukatlık yapmaktadır. Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Finans Hukuku ve İcra İflas Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında şirketlere ve şahıslara avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

bottom of page