top of page

Perakende

Eğitimleri

pm-man..jpg

Ürün Yönetimi Eğitimi

Perakende Ürün Yönetimi eğitimimiz ürün süreç yönetiminin başarısını en üst düzeye çıkarmak isteyen tüm perakendeciler için mükemmeldir. Ürün Yönetimi eğitimimiz firmanızın iş gereksinimlerine ve ekibinizin taleplerine göre özelleştirilebilir.

Kahverengi kağıt torba tutan el

Marka Yönetimi Eğitimi

Retail Three Danışmanlık tüm marka yönetimi becerilerini, belirli bir marka yönetimi konusunda genel veya derinlemesine öğretmek için belirli hedeflere ve endüstrilere uyarlayarak kapsamlı bir eğitim sunar.

Makyaj Mağazası

Kategori Yönetimi Eğitimi

Tedarikçi talepleri, kategori grupları, müşterileri anlamak ve gün geçtikçe artan verileri analiz etmek zor ve zaman gerektirir. Retail Three Danışmanlık Kategori Yönetimi, müşterilerine Kategori Yönetimi yeteneklerini geliştirmek için kapsamlı çözümler sunar. Tedarikçiler veya perakendeciler için ihtiyaca göre farklı işlevler için çok çeşitli konularda eğitim oluşturulabilir ve özelleştirilebilir.

İş tokalaşma

Bayi & Franchise Yönetimi

Bayilik ve franchising alanlar içinde verenler için, yeni franchise eğitimi birçok zorluğu beraberinde getiriyor. Her iki taraf da, satış ve hizmetlere başlayabilmek için eğitim sürecinin olabildiğince çabuk olmasını istiyor. Eğitimimiz hem franchise alan hemde franchise veren firmalar için operasyonel konuların yanında finansal, işletme yönetimi, müşteri, personel vb tüm konuları öğretiyor.

campaign.jpg

Kampanya Yönetimi

Kampanya Yönetimi Eğitimi, medya planlamadan fiyatlandırmaya, analiz ve raporlamaya kadar kampanya yönetimini öğretir. Tüm pazarlama çabalarınızın detaylarına inerek merkezileştirilmesini öğretir. Böylece daha sistematik çalışabilir, daha hızlı hareket edebilir ve daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

e-commerce.jpg

E-Ticaret Yönetimi

Perakende e-ticaret eğitimi, e-ticaret işinizi büyütmek için çeşitli şekillerde size yardımcı olacaktır. Avantajlardan bazıları; her zaman yeşil bir marka oluşturmak, müşterileri e-ticaret sitenize daha fazla dönüştürmek, itibar yönetimi ve gelişmiş müşteri ilişkileridir.

pr-prof-man.jpg

Fiyatlandırma & Karlılık

İşletmeler için fiyatlandırma karlı sonuçlar elde etmek ve rekabetçi konumlandırmayı iyileştirmek için önemlidir. Bu eğitim temel yetkinlikleri tanımlamaya odaklanırken, aynı zamanda günümüzün fiyatlandırma zorluklarını aşmak için iyileştirmeler sağlamaktadır.

Pet Store Alışveriş

Mağaza Operasyonları

Perakendeciler, satışları olumlu yönde etkileyen kararlar almalarına yardımcı olmak için güvenilir verilere sahip bir Perakende Analitik çözümüne ihtiyaç duymaktadır. 

 

Retail Three Danışmanlık Perakende Analitiği eğitimleri perakende firmalarının rekabet avantajı kazanmasına yardımcı olur.

Personel Toplantı

Satış Yönetimi Eğitimi

Retail Three Danışmanlığın Satış Yönetimi Eğitimi, mağaza satış ekiplerinin üretken davranış, işbirliği ve hesap verebilirliğe dayalı bir yönetim çerçevesi oluşturmasını sağlar. Eğitim programlarımız tekil etkinlikler değil, değerlendirme, kişiselleştirme, ilgi çekici eğitim ve devam eden pekiştirmeyi içeren genel bir satış yönetimi eğitim sisteminden oluşur.

time.jpg

Zaman Yönetimi Eğitimi

Bu eğitim iş ve sosyal hayatında zaman tuzaklarıyla mücadele etmek isteyenlere nerelerde hatalı davrandıklarını göstermek ve “zamanımı nasıl daha iyi değerlendirebilirim”  sorusunun cevaplandırılması ve bu hataların tekrar etmesini önlemek için gerekli bilgiyi öğretir.

bud-man..jpg

Bütçe & Forecasting

Perakende işletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, iyi bir işletme yönetimi için bir işletme bütçesi ve forecasting çok önemlidir. Retail Three Danışmanlık bütçe yönetimi eğitimi size ve kuruluşunuza bilgi, strateji ve teknikleri öğrenmede yardımcı olabilir.

Birlikte çalışan meslektaşları

Perakende Stratejisi

Eğitimimiz perakende firmalarının, müşterilerin alışveriş alışkanlıkları ve perakende teknolojilerindeki hızlı değişiklikleri önceden tahmin edebilmelerini ve bunlara uygun stratejileri önceden belirleyebilmeleri için gerekli olan bilgileri öğretir. 

stck-man..jpg

Stok Yönetimi Eğitimi

Stok Yönetimi bir işletmenin satışlarını, karlılığını ve üst yönetimini doğrudan ilgilendirir. Stok Yönetiminde hata zarar ve marka değerinde kayba neden olabilir.

Bu eğitimin sonunda, envanter yönetimi becerilerine ilişkin güçlü bir anlayışa sahip olacaksınız ve stok yönetimi görevlerini profesyonel olarak yerine getirebileceksiniz.

Dijital tasarım

Dijital Pazarlama

Çevrimiçi satın almalara yönelik tüketici talebindeki artış, perakende ve finansal hizmetlerden seyahate ve daha fazlasına kadar tüm B2B ve B2C işlemsel E-ticaret sektörlerinde gelecekteki gelir artışını tetikleyecektir.

Eğitimimiz ile gelişen rakipleriniz ve artan rekabet koşullarında çevrimiçi ve çok kanallı satışlarınızı nasıl arttıracağınızı öğreneceksiniz.

 Contemplating Genç Kadın

Stres Yönetimi Eğitimi

Stres kişileri bedensel ve ruhsal düzeyde tehtid eden bir ağırlık olabildiği gibi hayatla başa çıkmada enerji veren bir güç de olabilir. Bu eğitimde iş hayatında yüzleşilen stres nedenlerinin birer düşürücü güç olmaktan çıkarılıp, itici bir güç haline nasıl dönüştürülebileceği öğretilir.

bottom of page