top of page

Merkez Ofis

Eğitimleri

Ürün Yönetimi Eğitimi

Kapsamlı Ürün Yönetimi eğitimimiz ürün süreç yönetiminin başarısını en üst düzeye çıkarmak isteyen tüm firmalar için mükemmeldir. Ürün Yönetimi eğitimimiz firmanızın iş gereksinimlerine ve ekibinizin taleplerine göre özelleştirilebilir.

pm-1.jpg

Fiyatlandırma & Karlılık

İşletmeler için fiyatlandırma karlı sonuçlar elde etmek ve rekabetçi konumlandırmayı iyileştirmek için önemlidir. Bu eğitim temel yetkinlikleri tanımlamaya odaklanırken, aynı zamanda günümüzün fiyatlandırma zorluklarını aşmak için iyileştirmeler sağlamaktadır.

pr-prof-man.jpg

Kategori Yönetimi Eğitimi

Tedarikçi talepleri, kategori grupları, müşterileri anlamak ve gün geçtikçe artan verileri analiz etmek zor ve zaman gerektirir. Retail Three Danışmanlık Kategori Yönetimi, müşterilerine Kategori Yönetimi yeteneklerini geliştirmek için kapsamlı çözümler sunar. Tedarikçiler veya perakendeciler için ihtiyaca göre farklı işlevler için çok çeşitli konularda eğitim oluşturulabilir ve özelleştirilebilir.

cat-man.jpg

Müşteri Odaklı Hizmet

Satış departmanları yüksek çalışan devir oranına sahiptir. Bu durum  işletmeler için satış kaybı ve müşteri memnuniyetsizliği doğurma riski taşımaktadır. Bu eğitim ile katılımcılar motivasyonlarını nasıl koruyabileceklerini ve nelerden sorumlu tutulabileceklerini öğrenir, böylece satışçılar hem satış hemde müşteri memnuniyetinde başarılı olurlar.

cust-man.jpg

Kampanya Yönetimi

Kampanya Yönetimi Eğitimi, medya planlamadan fiyatlandırmaya, analiz ve raporlamaya kadar kampanya yönetimini öğretir. Tüm pazarlama çabalarınızın detaylarına inerek merkezileştirilmesini öğretir. Böylece daha sistematik çalışabilir, daha hızlı hareket edebilir ve daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

campaign.jpg

Marka Yönetimi Eğitimi

Retail Three Danışmanlık tüm marka yönetimi becerilerini, belirli bir marka yönetimi konusunda genel veya derinlemesine öğretmek için belirli hedeflere ve endüstrilere uyarlayarak kapsamlı bir eğitim sunar.

bm-1.jpg

Buying Eğitimi

Müşteri için önemli olacak eğilimleri eşzamanlı olarak belirlerken satışları ve karı arttırmak alıcının sorumluluğundadır. Müşterilerin gerçekte satın almak istedikleri ürün seçimlerini oluşturmak için alıcılar ve satıcıların içgüdüleri zor ve karmaşık verilerle nasıl karıştırdığını öğrenin. 

buy.jpg

Perakende Analitiği

Perakendeciler, satışları olumlu yönde etkileyen kararlar almalarına yardımcı olmak için güvenilir verilere sahip bir Perakende Analitik çözümüne ihtiyaç duymaktadır. 

 

Retail Three Danışmanlık Perakende Analitiği eğitimleri perakende firmalarının rekabet avantajı kazanmasına yardımcı olur.

ret.analy.jpg

Satış Yönetimi Eğitimi

Retail Three Danışmanlığın Satış Yönetimi Eğitimi, satış liderleri ve ekiplerinin üretken davranış, işbirliği ve hesap verebilirliğe dayalı bir yönetim çerçevesi oluşturmasını sağlar. Eğitim programlarımız tekil etkinlikler değil, değerlendirme, kişiselleştirme, ilgi çekici eğitim ve devam eden pekiştirmeyi içeren genel bir satış yönetimi eğitim sisteminden oluşur.

sales.jpg

Zaman Yönetimi Eğitimi

Bu eğitim iş ve sosyal hayatında zaman tuzaklarıyla mücadele etmek isteyenlere nerelerde hatalı davrandıklarını göstermek ve “zamanımı nasıl daha iyi değerlendirebilirim”  sorusunun cevaplandırılması ve bu hataların tekrar etmesini önlemek için gerekli bilgiyi öğretir.

time.jpg

Bütçe Yönetimi

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, iyi bir işletme yönetimi için bir işletme bütçesi çok önemlidir. Retail Three Danışmanlık bütçe yönetimi eğitimi size ve kuruluşunuza bilgi, strateji ve teknikleri öğrenmede yardımcı olabilir.

bud-man..jpg

Yönetici Adayı Eğitimi

Bu eğitim işletmelere yeni başlayacak adaylara veya yönetici pozisyonlarında değerlendirilmek üzere firma içindeki genç çalışanlardan seçilen adaylara verilir. Bu eğitim ile firmalara özel kişiselleştirilebilir Yönetici Adayı programı hazırlanır ve program sonunda başarılı olan adaylar bir üst pozisyonda görevlerine devam eder.

man.trai.jpg

Stok Yönetimi Eğitimi

Stok Yönetimi bir işletmenin satışlarını, karlılığını ve üst yönetimini doğrudan ilgilendirir. Stok Yönetiminde hata zarar ve marka değerinde kayba neden olabilir.

Bu eğitimin sonunda, envanter yönetimi becerilerine ilişkin güçlü bir anlayışa sahip olacaksınız ve stok yönetimi görevlerini profesyonel olarak yerine getirebileceksiniz.

stck-man..jpg

Merchandising Eğitimi

Perakende Merchandising Eğitimi, şirketlerin perakende satışlarını artırmak için kullanabilecekleri özel teknikler sağlar.

 

Bu eğitim, satış, bütçe, stok, ürün grubu, görsel merchandising ve rakip analizi gibi başlıklar aracılığıyla merchandising temellerini öğretmeyi içerir. 

merchandising.jpg

Stres Yönetimi Eğitimi

Stres kişileri bedensel ve ruhsal düzeyde tehtid eden bir ağırlık olabildiği gibi hayatla başa çıkmada enerji veren bir güç de olabilir. Bu eğitimde iş hayatında yüzleşilen stres nedenlerinin birer düşürücü güç olmaktan çıkarılıp, itici bir güç haline nasıl dönüştürülebileceği öğretilir.

stres.jpg
bottom of page