top of page

Akademi

MERKEZ EĞİTİMLERİ

Retail Three Akademi, merkez çalışanlarınızın görevlerini daha etkili bir şekilde yapmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri öğretmek ve şirketinizin karşı karşıya kaldığı belirli konulara odaklanarak rekabet avantajı sağlamaktadır.

Retail Three Akademi, özel taleplerinize uyarlanabilir tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mağazacılık eğitimleri verir. Bölge yöneticilerinden satış ekibine her bir pozisyona özel ve genel eğitimler vererek ekibin performansını, marka ve işletmenin karlılığını arttırır.

MAĞAZA EĞİTİMLERİ

Retail Three Akademi olarak yönetici eğitimlerimizin kültür, tutku ve fark yaratma arzusu etrafında odaklanması gerektiğine inanıyoruz. Eğitimlerimiz için yaklaşımımız bir fark yaratmak, insanları farklı düşünmeye, farklı davranmaya ve iş yerine döndüklerinde innovatif fikirler ortaya çıkarmalarını sağlamaktır.

YÖNETİCİ EĞİTİMLERİ

Retail Three Akademi, alışveriş alışkanlıklarında değişiklik, yüksek tüketici beklentileri ve maliyet düşürme çabasıyla hızla dönüşüme devam eden perakende sektörü için doğal riskleri düşürmek, en yeni trendleri aktarmak üzere geliştirdiği perakende eğitimlerini özel metodolojisi ile vermektedir.

PERAKENDE EĞİTİMLERİ

bottom of page