E-Ticaret Web Sitesi

Nasıl Fayda Sağlarız?

Bir e-Ticaret web sitesi, herhangi bir perakendecinin satış kanallarının hayati bir parçasıdır - aslında bazıları için tek satış kanalı olabilir! Bu, kullanımı kolay, ödemeleri güvenli bir şekilde işleyen ve ürünlerinizi en iyi şekilde sergileyen bir siteye ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. E-Ticaret mağazanız için hangi e-ticaret çözümünün uygun olduğundan emin değilseniz, sorun değil. İşletmeniz, ürünleriniz, müşteri kitleniz ve bütçeniz hakkında kısa bir görüşmeden sonra sizin için en iyi olan platformu önerebiliriz.

Bir e-Ticaret web sitesi, kullanıcıların hesap oluşturma, istek listesi oluşturma ve elbette online satın alma gibi standart bir sitesinden çok daha fazla işlevselliğe ihtiyaç duyar. Ayrıca, birden fazla teslimat seçeneği, ticaret ve tüketici fiyatlandırma veya ürünleri kişiselleştirme yeteneği gibi daha gelişmiş özellikler de arıyor olabilirsiniz. Bu nedenle kullanıcı mobil deneyimini dikkatlice düşünüyoruz. Kullanıcı merkezli bir yaklaşıma odaklanarak, online varlığınızının ilgi çekici ve tıklama dostu olmasını sağlarız.

Bazı yeni e-ticaret web tasarım projelerini görmek için aşağıdaki örnek tasarımlarımıza ve portföyümüze göz atın ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişim kurun.
 

Kişiselleştirilebilir E-Ticaret Siteleri

Puri Design Taki
Daphne Accessory
Çocuk Giyim Mağazası
Elektronik Mağazası
Kadın Giyim Mağazası
Kitap Mağazası
Kurabiye Mağazası
Saat Mağazası
Mobil Telefon Kılıfı Mağazası
Mobilya Mağazası
Seramik Mağazası
Spor Giyim Mağazası
Kadın Giyim Mağazası
Erkek Giyim Mağazası
Güzellik ve Bakım Mağazası
Show More

danışmanlık

İletişim                    Gizlilik Politikası                    Kullanım Şartları                    Kariyer                     Blog

  • LinkedIn - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Facebook - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember

Retail Three Danışmanlık Yayınlar - En son yayınlarımızı Google İşletmem ve Instagram 'dan takip edebilirsiniz.