top of page

Franchising

Nasıl Fayda Sağlarız?

Franchise veren ve alan firmaların yatırım yapmaları için eğitime, kaynaklara, desteğe ve güçlü bir markaya ihtiyacı vardır. İşletmenizin bir franchise haline gelip gelmediğini öğrenmek veya franchise alacağınız markanın güvenilirliğinin test edilmesi için size yardımcı oluruz. Daha sonra altyapınızı geliştirmek için sizinle çalışmaya devam ediyoruz.

Hem franchise veren hem de franchise alanın karmaşık franchising konularında hak, sorumluluk, görev ve yükümlülüklerini açıklamaya yardımcı oluyoruz. Sadece bir işletmeyi nasıl franchise edeceğinizi değil aynı zamanda franchise'ınızı nasıl daha da güçlendireceğinizi de biliyoruz.

Retail Three Danışmanlığın Hollanda & Türkiye Ticaret Odasının Türkiye Partneri olması ve Avrupa ile geniş iş ortaklıkları yapması nedeni ile çeşitli uluslararası pazarlardaki yerel işletme bilgisi, Global Franchise Ağı'nın müşteriler için daha etkili bir şekilde kesin pazar araştırması ve güncel iş fırsatları sunmasını mümkün kılmaktadır.

Retail Three Danışmanlık müşterilerinin durumlarının benzersizliğine ve hedeflerine ulaşmak için marka, kültür ve işletme modellerinde en çekici bulduklarına dayanarak bir franchise stratejisi oluşturmalarına yardımcı olur.

bottom of page