top of page

Google İşletmem

Nasıl Fayda Sağlarız?

Google My Business (GMB). GMB, işletme sahiplerinin hizmetlerini ve ürünlerini oluşturabilecekleri, adreslerini haritalar üzerinden yayınlayabilecekleri ve doğrulayabilecekleri bir işletme uygulamasıdır.

Google My Business'ı önde gelen kaynaklardan yapan özelliklerden bazıları şunlardır:

Etki: GMB listeleri, Google şirketinizi GMB listenizle doğrudan ilişkilendirebileceğinden, yerel arama optimizasyonu üzerinde daha fazla etkiye sahiptir.

Optimizasyon: GMB listeleri, şirketinizi doğrudan Google tarafından işletilen bir veritabanı üzerinden pazarlayarak anahtar kelimelerle optimize edilebilir.

Görünürlük: Google İşletme girişlerim, Google arama sonuçlarında ve bunlara eşlik eden değerlendirme puanlarında ortaya çıkarak
Google ile doğrudan bağlantısı, en iyi alıntı platformu olarak durmasını sağlar. Bu bağlantı aynı zamanda arama görünürlüğü üzerindeki etkisini de arttırır. İyi optimize edilmiş bir GMB listesinin, bir arama motoru sonuç sayfasında (SERP) birkaç noktada görünme şansı çok yüksektir.

Yerel arama başarınızı en üst seviyeye çıkarmak için Google My Business'ı optimize eder ve yönetiriz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page