top of page

Mobil Web Sitesi

Nasıl Fayda Sağlarız?

Günümüzde tüm online aramaların yarısından fazlası bir mobil cihazdan gerçekleştirilmektedir. Web siteniz mobil cihazlarda görüntülenmek üzere optimize edilmemişse, müşterileri kaybediyor olabilirsiniz. Masaüstlerinde ve mobil cihazlarda görüntülenebilen web siteleri tasarlıyoruz ya da bir adım daha ileriye taşıyor ve müşterilerinizin hareket halindeyken otomatik olarak yönlendirilebilecekleri özel bir mobil site tasarlıyoruz. Web sitesini uyumlu hale getirmek ve farklı çözünürlük ve boyutlardaki cihazlara kendini adapte etmek için, duyarlı tasarımlar oluşturuyoruz.

Sizin için yapacağımız mobil siteniz kurumsal firmanızın, e-ticaret sitenizin ve kişisel web sayfanızın tüm ihtiyaçlarını karşılar. Masaüstü web sitenizdeki gibi mobil web sitenizde de satış ve ödeme gerçekleştirebilir, whatsup, telefon, mail, mesaj ve canlı destek gibi hızlı iletişim kanallarını müşterilerinizin kullanımına sunabilir, bloğunuzu yönetebilir, yeni yazı ve makaleler yayınlayabilirsiniz. 

Modern teknolojileri kullanarak, bir web uygulamasının gücüyle mobil bir web sitesi sunabiliriz. Aşağıda yaptığımız bazı mobil web sitesi tasarım videolarımızı inceleyebilir, bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Kişiselleştirilebilir Mobil Web Siteleri

bottom of page