SEM Yönetimi

Nasıl Fayda Sağlarız?

Arama motoru pazarlaması (SEM), bir şirketin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) görüntülenen ücretli reklamları kullanarak kendisini tanıttığı bir pazarlama stratejisidir. SEM, organik olarak trafik kazanmayı içeren arama motoru optimizasyonundan (SEO) farklı olarak, trafik alımıyla ilgilidir. “Ücretli arama” olarak da bilinen SEM, Google Reklamları, Bing Reklamları veya diğer ücretli arama platformları kullanılarak yerleştirilmiş çeşitli ücretli çevrimiçi reklam türlerini içerebilir.

Bazı şirketler, SEM kampanyalarının uzmanların yardımına ihtiyaç duymadığını ve ilgili tüm işleri yalnızca kurum içi ekipler ayırarak başarabileceklerini düşünürken, gerçek şu ki bu yaklaşımının değerli kaynak israfına yol açabileceğidir. Bir şirketin optimum çevrimiçi tanıtımı için yürütülen tüm SEM kampanyalarını yönetmek için profesyonel bir SEM şirketine sahip olmak her zaman daha iyidir.

Bize ulaşın ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi gösterelim.

danışmanlık

İletişim                    Gizlilik Politikası                    Kullanım Şartları                    Kariyer                     Blog

  • LinkedIn - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Facebook - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember
  • YouTube - Siyah Çember

Retail Three Danışmanlık Yayınlar - En son yayınlarımızı Google İşletmem ve Instagram 'dan takip edebilirsiniz.