top of page

Sosyal Medya

Yönetimi

Nasıl Fayda Sağlarız?

Sosyal medya, dijital pazarlamanın en etkili ikinci şekli olarak kabul edilir, ancak işletmelerin üçte birinden fazlasının sosyal medyada hiçbir varlığı yoktur. Bu, büyük ölçüde, sosyal medya pazarlamacılığına yatırım yapacak zamana veya kaynağa sahip olmayan küçük işletmelerden kaynaklanmaktadır.

Başarılı bir pazarlama kampanyası, titiz bir strateji ile başlar ve biter. Aynı şeyin sosyal medya için de geçerli olduğuna inanıyoruz. Markanız için benzersiz stratejiler oluşturmaya ve yürütmeye çalışırız . Sosyal medyanın markalara ayrıntılı hedefleme, alakalı içerik ve anlamlı bir iletişim yoluyla ideal kitlelere ulaşma gücü verdiğini biliyoruz. Ancak, sosyal medyanın tam potansiyeline ulaşmak zor olabilir. Sürekli değişen pek çok platform sayesinde, günlük çevrimiçi işlemlerin gerçekleştirilmesi yorucu bir görev haline gelebilir.

Sosyal Medya Yönetimine hesaplarınızın oluşturulmasıyla başlarız, başlangıç stratejisinin ve içeriğinin hazırlanması daha sonra web sitenize entegrasyonunu sağlarız. Tüm bu işlemler bittikten sonra Instagram, Twitter, Facebook ve Linkedin hesaplarınızı yönetiriz.

 

Arama sonuçlarını ve itibarınızı geliştirerek sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.​
 

bottom of page